@Testimonials

04. 09.2019

SARIO

 

04. 04.2019

UTS.Business Travell

Odborná prezentácia spoločnosti UTS.Business Travell spojená s prezentáciou slovenských jedál a ich prípravou.

08. 12.2017

Ekom spol. s r.o.

Vážený pán veľvyslanec,


naša spoločnosť Ekom spol. s r.o. už viac ako 25 rokov úspešne pôsobí na trhu RF.  V úzkom segmente bezolejových kompresorov dodávaných do zdravotníctva sme  na ruskom trhu dosiahli významné postavenie a sme v pozícii lídra v tejto oblasti. Toto postavenie sme však dosiahli nie len našou prácou, ale aj vďaka  rozsiahlej distribučnej sieti, ktorú sme v spolupráci s našimi hlavnými obchodnými partnermi v RF spoločne vybudovali. Práve im sme sa chceli pri príležitosti 25. výročia spoločnosti  poďakovať  a tento miľník v živote firmy s nimi osláviť.

Nakoľko služby Slovenského domu využívame dlhoročne, obrátili sme sa na SD i v tomto prípade. V septembri  2017 sme  priestoroch SD zorganizovali recepciu pre viac ako 100 pozvaných hostí,  ktorá sa stretla s veľmi pozitívnym ohlasom. Chceme vyjadriť poďakovanie personálu pod vedením pani Eštvaníkovej a oceniť ich profesionálny, flexibilný a pro aktívny prístup počas prípravy akcie i počas jej bezprostrednej realizácie.

Služby SD pre nás ako slovenský subjekt v danom prípade zároveň predstavujú možnosť ako aspoň čiastočne prezentovať Slovensko, jeho pohostinnosť a gastronómiu, hlavne pre tú časť distribučnej siete, ktorá sa oficiálnych osláv v Piešťanoch nezúčastnila.


Ešte raz ďakujeme za skvelú spoluprácu a prajeme veľa úspechov.


S pozdravom


Tatiana Miklovicova

Sales and marketing director


Ekom spol. s r.o.

Priemyselna 5031/18

92101 Piestany

Slovakia

05. 10.2017

HC Slovan Bratislava

06. 09.2017

Martin Zak

Vaz. pani Estvanikova,

 

Chcel by som Vam aspon touto formou este raz podakovat za Vasu ochotu a pomoc!Taktiez aj za servis a ochotu personalu v ramci Slovenskeho domu v Moskve,ktory prispel ku krasnemu zazitku z navstevy v Moskve.

 

S pozdravom

Martin Zak

18. 10.2016

Generálmajor Ing. Ján Salaganič